JAVNI POZIV ZA UPIS DJECE U PROGRAM PREDŠKOLE ZA 2024./2025. PEDAGOŠKU GODINU

Općina Sikirevci objavljuje javni poziv za upis djece u PROGRAM PREDŠKOLE za djecu rođenu od 01.04.2018. do 31.03.2019. godine. Pozivaju se roditelji predškolske djece na upis u program predškole. Program predškole obvezan je za svu djecu u godini prije polaska u osnovnu školu koja nisu obuhvaćena redovitim programom predškolskog odgoja u dječjem vrtiću. Obrazac za upis možete preuzeti u zgradi Općine Sikirevci.

Roditelj/skrbnik je dužan prilikom podnošenja zahtjeva za upis u program predškole priložiti sljedeće dokumente:

• Presliku osobne roditelja/skrbnika (majke i oca)
  • OIB djeteta
  • Presliku rodnog lista djeteta

Napomena!

Molimo vas da u zahtjevu obavezno navedete broj telefona (mobitela) kako biste obavijest o roditeljskom sastanku primili na vrijeme!

Zahtjevi za upis s potrebnom dokumentacijom podnose se od 12. kolovoza do 23. kolovoza 2024. godine.